Camyünü Mantolama

PANELSAN mineralyün izolasyonlu cephe panelleri teknik ve estetik açıdan projelendirmelerde kolaylık sağlayacak alternatifler sunduğu gibi, yangına karşı güvenilirliği ile tercih edilen malzemelerdir.

A yanmazlık sınıfı mineralyün izolasyon tabakası otomatik olarak dilimlenerek, liflerin panel yüzeyine dik olarak çevrilmesiyle panelin basınca karşı dayanımı arttırılmaktadır. Paneller projesine göre yatay veya dik olarak kullanılabilmektedir.

PANELSAN, camyünü izoleli çatı ve cephe kaplama panellerinde kullanılan izolasyon malzemeleri (camyünü) otomatik olarak dilimlenerek, panel içine elyaf yünü dik olarak yerleştirilir. Böylece panelin mukavemeti arttırılmış olur. Dilimlenen ve çevrilen her levha panelde kırılmayı engelleyecek şekilde şaşırtılarak yerleştirilir. Camyünü dolgulu paneller kesintisiz panel üretim hattında üretilmektedir.
Camyünü Panel İçin Yapı Fiziği Değerleri
Panel Kalınlığı (mm) 50 75 100
U Değerleri (W/m2K) 0,64 0,42 0,32
Ses Yalıtımı (dB) 29 31 31
Panelin Yapısal Değerleri
İç ve Dış Yüz Metal Tipleri:
a) Galvaniz Sac: 0.40 - 0.50 - 0.60 - 0.70 mm
b) Alüminyum: 0.50 - 0.60 - 0.70 mm

Boya özellikleri: Polyester, PVDF, Plastizol, Antibakteriyel. İstenirse boyayı, nakliye ve montaj esnasında oluşabilecek hasarlardan korumak için polietilen folyo kullanılabilir.

Boya Seçenekleri: RAL kataloğu renkleri

İzolasyon Yoğunlukları:
Camyünü: 50 - 70 - 80 kg/m3
İzolasyon Kalınlıkları: 5 - 6 - 7,5 - 8 - 10 - 12 cm

.
Bize Yazin
Adiniz*
Email Adresiniz*
Telefon Numaraniz*
Baslik*
Mesajiniz*
uc arti iki kac eder. Rakamla Yaziniz*


.Sitemizi bugün 226 kullanici ziyaret etmistir.