Capatech Mantolama

Capatect Dalmaçyalı Mantolama Sistemi

 Capatect Dalmaçyalı Mantolama Levhası TS EN 13163 nolu Isı Yalıtım Malzemeleri Standardı' na uygun olarak 16 kg/m3 yoğunlukta üretilen polistren esaslı bir ısı yalıtım mantolama levhasıdır.  Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhaları, polistren yapısındaki ideal karbon oranı ile aynı yoğunluktaki EPS ısı yalıtım levhalarına oranla %20 daha iyi bir ısı yalıtım değerine sahiptir.Levha kalınlığı arttırmadan Capatect Dalmaçyalı ile daha üstün bir ısı yalıtım değerlerine ulaşılır.

Capatect Siyam Isı Yalıtım Mantolama Levhası
 Capatect Siyam TS EN 13163 nolu Isı Yalıtım Malzemeleri Standardı' na uygun olarak 16 kg/m3 densitede/yoğunlukta üretilen polistren/eps esaslı bir ısı yalıtım levhasıdır. Capatect Siyam Isı Yalıtım Levhaları, karbonlu yapısı ile aynı yoğunluktaki EPS ısı yalıtım levhalarına oranla %20 daha iyi bir ısı yalıtım değerine sahiptir.

Capatect Taşyünü Isı Yalıtım Levhası
 Capatect Taşyünü TS 901-1 EN 13162 nolu Isı Yalıtım Malzemeleri Standartına göre, bazalt taşının yüksek sıcaklıkta eritilmesi ve elyaf lifleri haline getirilmesi ile üretilen, ısı, ses ve yangın yalıtımında etkili ısı yalıtım levhasıdır.


.
Bize Yazin
Adiniz*
Email Adresiniz*
Telefon Numaraniz*
Baslik*
Mesajiniz*
uc arti iki kac eder. Rakamla Yaziniz*


.Sitemizi bugün 283 kullanici ziyaret etmistir.